O frisbee dědy Mráze

Dne 21.2.2009 se poprvé v letošní sezóně sešli frisbee nadšenci na halových závodech v jezdeckém centru v Hradišťku u Kerska.

Soutěžilo se celkem ve třech distančních disciplínách (Super MiniDistance, Dogdartbee a v TimeTrialu zkráceném na jedno kolo). Jak bývá zvykem sešla se pestrá škála plemen, kromě většinou převládajících border kolií například foxteriér, dobrman, belgičtí ovčáci, parson russel teriér, stafordšírští teriéři a kříženci všech velikostí.

Kromě stálic se sešla i spousta nováčku pro které právě tyto závody byly úplně první a nevedli si vůbec špatně.

Závody probíhaly plynule, frisbee létalo jedno za druhým a šťastní psi pobíhali okolo svých pánů. Dokonce zde byla možnost navštívit zdejší stáje a potěšit se pohledem na ušlechtilé koně (nejen) Kinské.

Kdo měl hlad a nechtěl přijít o výhled na dění na place mohl využít prosklenou kantýnu odkud v teple a pohodlí s něčím dobrým ke konzumaci nerušeně pozorovat dění na závodní ploše.

Veliké díky patří celému sponzorovi závodů firmě Eukanuba, MVDr. Lucii Zatloukalové z veterinární kliniky Socrates, organizačnímu týmu a všem co se na závodech podíleli. V neposlední řadě také manželům Půlpánovým za poskytnutí skvělých prostor v jezdecké škole Equus a všem závodníkům a divákům za vytvoření skvělé atmosféry.

Zde se můžete podívat na výsledky a fotografie. Také zjistíte, že členové ZKO Nymburk si vedli více než dobře: zde.

Pokud máte ze závodů nějaké fotografie, pošlete, prosíme, odkaz na ně webmasterovi.

sponzor dogfrisbee závodů O frisbee dědy Mráze


Copyright (c) 2009 polmari@seznam.cz