logo
Neoficiální agility závody Eukanuba
13.9.2008

Junioři
Všechny velikostní kategorie byly hodnoceny dohromady.
UmístěníPsovodPesChybyOdmítnutíČasTrestné body celkemKritérium
1Hoffmannová MarkétaJamie0024,840OK
2Plašek VojtěchAnabelle Glass Bead0032,130OK
3Černá PetraSendy00350OK
4Škrdová KateřinaArctic Moon Z Ohromujícího světa "Moony"1021,65OK
5Hoffmannová Dominika Abby0127,055OK
6Hanousková Romana st.František0127,85OK
7Filípková JulieGina (Griotka Griotková z Farmy Zvířat)0133,45OK
8Víchová OlgaAscha Wampair0333,2715OK
9Vyzelková ZuzanaNatan Vyzel0543,3225OK
10Nová LenkaDajka Bohemia Labín0643,5130OK
-Hašková PetraAri od Botičské strouhy----DIS
-Hadová KateřinaDaphne----DIS
-Hanousková Romana ml.Marlenka----DIS

Začátečníci large
UmístěníPsovodPesChybyOdmítnutíČasTrestné body celkemKritérium
1Horáčková DanaAngela Steinerwood0238,5310OK
2Smolíková AlenaBritney0246,7610OK
-Horáková MichaelaJimmi----DIS
-Šedivá AnežkaJespo----DIS
-Švecová AndreaDraco Lusika----DIS

Začátečníci medium
UmístěníPsovodPesChybyOdmítnutíČasTrestné body celkemKritérium
1Hronová MartinaRendy0036,570OK
2Malíková AnnaJeny0044,790OK
3Bukovinská JúliaAmalka0136,725OK
-Bártová LucieNiky----DIS
-Komárková VěraCarie Western Star----DIS
-Křemenová HanaBert----DIS

Začátečníci small
UmístěníPsovodPesChybyOdmítnutíČasTrestné body celkemKritérium
1Víchová SimonaBaccardi z Gargamellu0049,310OK
2Červová KarolínaSam0139,455OK
3Šírová IvaNormana z Janovického zámku0147,875OK
-Křenová RenataBonei Brněnský Drak----DIS
-Filípková KlaudieImp Bohemia Sen----DIS
-Pospíšilová ZuzanaVaiki Greka Nova----DIS
-Vyzelková ZuzanaFijy Vyzel----DIS

Hra
UmístěníPsovodPesČas [s]Shozené (+5 s)Celkový čas [s]
1Nová LenkaDajka Bohemia Labín9,9109,91
2Pospíšilová ZuzanaVaiki Greka Nova10,87010,87
3Bukovinská JúliaAmalka11,2011,2
4Šedivá AnežkaJespo11,47011,47
5Horáčková DanaAngela Steinerwood11,92011,92
6Víchová OlgaAscha Wampair12,07012,07
7Škrdová KateřinaArctic Moon Z Ohromujícího světa "Moony"12,86012,86
8Hronová MartinaRendy12,95012,95
9Švecová AndreaDraco Lusika13,3013,3
10Filípková KlaudieImp Bohemia Sen13,33013,33
11Plašek VojtěchAnabelle Glass Bead13,54013,54
12Hoffmannová Dominika Abby13,85013,85
13Hoffmannová MarkétaJamie14,07014,07
14Šírová IvaNormana z Janovického zámku14,57014,57
15Horáková MichaelaJimmi14,66014,66
16Filípková JulieGina (Griotka Griotková z Farmy Zvířat)15,07015,07
17Křenová RenataBonei Brněnský drak16,03016,03
18Víchová SimonaBaccardi z Gargamellu16,32016,32
19Černá PetraSendy17,61017,61
20Hanousková Romana st.František21,76021,76
21Červová KarolínaSam13,3223,3
22Hanousková Romana ml.Marlenka16,9226,9
23Křemenová HanaBert15,28330,28
24Malíková AnnaJeny30,84030,84
25Bártová LucieNiky40,58040,58

Závodníci
jumping a agility
KategorieUmístěníPsovodPesČas [s]Trestné bodyKritérium
JumpingAgilityCelkemJumpingAgilityCelkem
small1Cígerová LucieQuite Teddybear ze Shetlandu24,9433,6458,58000OK
2Zíková MarkétaChessie Creme Bohemia Vampirelli10058,37158,371005105OK
-Horáčková DanaSába100100200100100200DIS
medium1Škrdová KateřinaMagic Sendy32,7439,8672,6055OK
2Hašková PetraCarda Ostrý lovec26,0238,1464,1653035OK
3Hamšíková PetraMax32,37100132,375100105OK
4Hamšíková PetraLara  (Ami Dévoué z Březkého průhona)21,69100121,6910100110OK
large1Hanousková Romana ml.Crazy23,4230,4353,85000OK
2Hanousková Romana st.Hermiona29,337,7867,08000OK
3Smolíková AlenaKeysi35,7935,8171,6000OK
4Vlachová GabrielaŽužla30,2100130,25100105OK
5Cígerová LucieFatty2910012910100110OK
6Škarnitzlová BarboraBlackie10035,38135,3810010110OK
7Kubíčková KarolínaEddy Murphy (Aibara)10033,6133,610020120OK

Poznámka: hodnota 100 u času i trestných bodů označuje běh, ve kterém byl tým diskvalifikován. Celkově se diskvalifikovaly jen ty týmy, které byly diskvalifikovány v obou bězích.


Copyright (c) 2008 polmari@seznam.cz